Stratus Klub Polska

Klub użytkowników Chrysler Stratus.

Ogłoszenie



Zostały dodane dwa nowe fora: "Rabat" oraz "Zamienniki" - zachęcamy do odwiedzin!

#1 2014-10-08 12:49:42

lukagdynia

New babe on board

Zarejestrowany: 2013-03-20
Posty: 5
Punktów :   

Rozrusznik nie kręci, kontrolki skrzyni wariują

Cirrus 2.5 v6. automat

Wymieniałem uszczelkę pod  pokrywą zaworów, złożyłem wszystko do kupy i wszystko pięknie chodziło.
Jadąc, po jakimś czasie ale w tym samym dniu auto zgasło mi jak zatrzymywałem się na światłach. Chwilę nie chciał odpalić ale po kilkunastu sekundach zaczął kręcić rozrusznik i pojechałem dalej.
Do wieczora nic się nie działo a zrobiłem sporo km.
Rano wsiadłem do auta pojechałem do pracy (nagle się ochłodziło na dworze) po 8 godzinach nie mogłem juz uruchomić samochodu - nie kręcił rozrusznik, a wyświetlacz od skrzyni biegów na desce rozdzielczej wariował - raz pokazywał R (mimo ze auto było na P) a następnym razem omijał N a przy zmiane w górę 3 na D kwadracik kontroli się cofał:)

Odłączyłem kleme - na kilku minut wszystko wrociło  do normy i pojechałem. Po godzinie auto zgasło na światłach i niestety resetowanie ecu już nie pomogło. Wczoraj walczyłem cały dzień - sprawdziłem wszystkie przewody które rozlaczałem przy wymianie uszczelek pokrywy - wszystko w porzadku - nie mam juz pomysłu... macie jakies sugestie?

- rozrusznik nie kręci,
- wariuje wyswietlacz skrzyni biegów ( auto normalnie odpala tylko na P i N a tutaj po przekręceniu kluczyka juz na wyswietlaczu nie da się wrzucic tych pozycji).

Offline

 

#2 2014-10-11 11:26:58

lukagdynia

New babe on board

Zarejestrowany: 2013-03-20
Posty: 5
Punktów :   

Re: Rozrusznik nie kręci, kontrolki skrzyni wariują

Dziękuję za setki odpowiedzi i wskazówek co sprawdzić.

Winę za opisaną wyżej sytuację ponosił kabel masowy który został wymieniony.

Offline

 

#3 2014-11-04 15:32:20

 radol

ADMIN

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 229
Punktów :   
Czym jeździsz ?: Chrysler Stratus
Skąd?: Trójmiasto.
Dream Car ?: Mustang, Hummer

Re: Rozrusznik nie kręci, kontrolki skrzyni wariują

a my dziękujemy za opisanie usterki i faktycznej przyczyny

Offline

 
Chrysler Stratus Klub Polska

www.stratus-klub.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl