Stratus Klub Polska

Klub użytkowników Chrysler Stratus.

Ogłoszenie



Zostały dodane dwa nowe fora: "Rabat" oraz "Zamienniki" - zachęcamy do odwiedzin!

#1 2017-02-08 21:32:49

lukaszf290980

New babe on board

Zarejestrowany: 2017-02-07
Posty: 5
Punktów :   

Wymiana żarówki w liczniku Chrysler Stratus 2.0LE 1999r.

Witam. Mam ten samochód 4 dni. Przy zakupie byłem tak podekscytowany, że nie zwróciłem uwagi na niepalącą się żarówkę od ciśnienia oleju przed odpaleniem silnika. Chcę mieć pewność, że to spalona żarówka zanim wezmę się za demontaż licznika. Boję się, że sprzedający celowo wyciągnął żarówkę ale po zakupie wracałem 300km do domu i autko fajnie się sprawowało. Dzisiaj odłączyłem kabel od czujnika ciśnienia i kontrolka jest cały czas wyłączona. Jeżeli to był czujnik ciśnienia a nie temperatury. To ten, który jest wkręcony w blok od strony chłodnicy pod kolektorem ssącym między alternatorem a rozrusznikiem. Jak sprawdzić bez demontażu licznika czy aby na pewno żarówka jest spalona?

Z góry dziękuję za jakieś cenne porady.

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2017-02-09 16:49:37

 radol

ADMIN

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 229
Punktów :   
Czym jeździsz ?: Chrysler Stratus
Skąd?: Trójmiasto.
Dream Car ?: Mustang, Hummer

Re: Wymiana żarówki w liczniku Chrysler Stratus 2.0LE 1999r.

Witamy Cię,

wydaje mi się, że bez wyciągnięcia całych zegarów się nie obędzie...
Na poprzednich tematach są instrukcje jak to zrobić, zajmuje to nie wiele czasu więc polecałbym spróbować zanim zaczniesz obstawiać, że ktoś celowo to zrobił  .

Offline

 

#3 2017-02-09 20:04:47

lukaszf290980

New babe on board

Zarejestrowany: 2017-02-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: Wymiana żarówki w liczniku Chrysler Stratus 2.0LE 1999r.

Dzięki za odpowiedź. Znalazłem filmiki na youtubie gdzie niektórzy też nie mają tej kontrolki. Może od jakiś roczników zrezygnowali z tego. Nie wiem co robić.

Dzięki raz jescze

Offline

 
Chrysler Stratus Klub Polska

www.stratus-klub.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl