Stratus Klub Polska

Klub użytkowników Chrysler Stratus.

Ogłoszenie



Zostały dodane dwa nowe fora: "Rabat" oraz "Zamienniki" - zachęcamy do odwiedzin!

#1 2014-01-23 23:16:20

nakir

New babe on board

Zarejestrowany: 2013-11-04
Posty: 9
Punktów :   

jakaś czerwona lampka

Witam, co to jest za czerwona lampka nad temperaturą, która zapala się na parę sekund przy uruchamiania auta? Jakoś nigdy się nie zastanawiałem nad tym bo zawsze po chwili gasła, a dzisiaj podczas jazdy zapaliła się a nigdy tak nie było, ale też po chwili zgasła.. Ktoś wie co to jest?

Offline

 

#2 2015-01-27 10:14:06

archiee1

New babe on board

Zarejestrowany: 2012-09-02
Posty: 13
Punktów :   
Czym jeździsz ?: stratus 2.5 V6
Skąd?: Warszawa
Staż w amerykanach:: 3 lata

Re: jakaś czerwona lampka

Ja mam to samo.Dzisiaj nawet doszło do tego,że mrugała sobie rytmicznie i wesoło. Nigdzie nie mogę znaleźć informacjio,od czego jest.Ktoś wie?

Offline

 

#3 2015-02-22 08:12:57

archiee1

New babe on board

Zarejestrowany: 2012-09-02
Posty: 13
Punktów :   
Czym jeździsz ?: stratus 2.5 V6
Skąd?: Warszawa
Staż w amerykanach:: 3 lata

Re: jakaś czerwona lampka

Witam,doszedłem do 2 wniosków:
1-może to mieć coś wspólnego z alarmem.Po odpaleniu wyjąłem kluczyki ze stacyjki i zacząłem skrobać szyby.Zapomniałem wsadzić je z powrotem i bez nich jechałem.Po jakimś czasie w/w lampka zaczęła regularnie pulsować.Gdy kluczyki trafiły na swe miejsce kontrolka zgasła.
2-mój stratus to Kanadyjczyk.W bloku silnika mam wejście na grzałkę do podgrzania.Kontrolka mignie kilka razy dopóki nie złapie temperatury,potem nie zapala się.Może więc być to kontrolka informująca o zbyt niskiej temperaturze.W Toyotach taka kontrolka świeci się na niebiesko.

Offline

 
Chrysler Stratus Klub Polska

www.stratus-klub.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl