Stratus Klub Polska

Klub użytkowników Chrysler Stratus.

Ogłoszenie



Zostały dodane dwa nowe fora: "Rabat" oraz "Zamienniki" - zachęcamy do odwiedzin!

#1 2015-09-27 23:50:37

elvis77

New babe on board

Zarejestrowany: 2015-09-27
Posty: 1
Punktów :   

Brak sprzęgła Stratus 2.0 Pomocy !

Witam. Dziś zakupiłem mojego wymarzonego Stratusa i po dojechaniu do domu przy wciśnięciu sprzęgła coś zaskrzypiało ( słychać jakby strzelanie - ocieranie ) przy pedałach i nie mogę wysprzęglić by wrzucić jaki kolwiek bieg.
Gdy się przyjrzałem już ktoś coś przy mocowaniu linki do pedału kombinował, bo jest opaska zaciskowa na tym plastiku na końcu linki i jakiś drut, ale nie wiem co mogło się stać, bo pedał odciąga linke , ale coś tu bardzo trzeszczy - skrzypi Sad
Pomocy !
Ile może kosztować najtańsza linka do Stratusa 2.0 98 rok LX i ewentualnie czy poradze sobie sam z jej wymianą - jakieś wskazówki mile widziane.
A czy ew. można kupić używaną linkę ??
PS. Mam nadzieję zę to nic przy skrzyni czy sprzęgle bo bym się załamał.

Offline

 

#2 2015-11-23 11:44:24

 radol

ADMIN

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 229
Punktów :   
Czym jeździsz ?: Chrysler Stratus
Skąd?: Trójmiasto.
Dream Car ?: Mustang, Hummer

Re: Brak sprzęgła Stratus 2.0 Pomocy !

Linka to nie jest droga sprawa, można zakupić używaną gdzieś na allegro jeśli trafisz, ale nie wiem czy jest sens brać coś starego jeśli trochę drożej można mieć nówkę.
Co do wymiany to nie wiem bo nigdy tego nie robiłem więc musisz sam ocenić czy dasz radę, jeśli nie to za kilka groszy jakiś mechanior wymieni.

Offline

 
Chrysler Stratus Klub Polska

www.stratus-klub.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl