Stratus Klub Polska

Klub użytkowników Chrysler Stratus.

Ogłoszenie



Zostały dodane dwa nowe fora: "Rabat" oraz "Zamienniki" - zachęcamy do odwiedzin!

#1 2016-09-18 23:59:08

 hopek

New babe on board

8631412
Skąd: Zwoleń/Wielgie
Zarejestrowany: 2012-06-23
Posty: 13
Punktów :   
Czym jeździsz ?: Chrysler Stratus 2,0 16V LE
Skąd?: Zwoleń/Wielgie
Staż w amerykanach:: 5

Gaśnie i czasami pzerywa

Witam. Pojawił się dość niebezpieczny problem z autem. Potrafi w czasie jazdy przerywać, nawet zdarza się że zgaśnie, wtedy obroty spadają do 0 a wszystko inne działa. Zastanawiam się czego to może być przyczyna. Rok temu wymieniałem czujnik wałka bo stary był pęknięty i przeciekał. Ostatnio wywalił błąd 54 który jest związany z tym czujnikiem, ale podgiąłem lekko styki i tak naprawdę nie wiem czy szukać dalej czy co, bo dalej wyświetla te same błędy, nawet rozłączenie akumulatora na 30 minut nie pomaga w skasowaniu tych błędów. Podejrzewam też czujnik wału, ale nie chce kupować nowego bo to chińszczyzna jest, wolę oryginał używany. I jeśli to nie pomoże to chyba zostaje komputer...

Offline

 

#2 2016-11-01 19:01:27

 radol

ADMIN

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 229
Punktów :   
Czym jeździsz ?: Chrysler Stratus
Skąd?: Trójmiasto.
Dream Car ?: Mustang, Hummer

Re: Gaśnie i czasami pzerywa

I jak, udało się coś dowiedzieć na temat tego problemu więcej ?

Offline

 

#3 2016-12-14 21:45:47

 hopek

New babe on board

8631412
Skąd: Zwoleń/Wielgie
Zarejestrowany: 2012-06-23
Posty: 13
Punktów :   
Czym jeździsz ?: Chrysler Stratus 2,0 16V LE
Skąd?: Zwoleń/Wielgie
Staż w amerykanach:: 5

Re: Gaśnie i czasami pzerywa

Cześć. Tak udało się naprawić usterkę - to był czujnik położenia wałka rozrządu, ale że w komplecie był jeszcze czujnik położenia wału to wymieniłem oba i auto śmiga. Zostało jeszcze wymienić uszczelkę miski i pokrywy zaworów

Offline

 

#4 2017-08-17 06:50:28

Piotras198629

New babe on board

Zarejestrowany: 2017-08-17
Posty: 6
Punktów :   

Re: Gaśnie i czasami pzerywa

Przerobilem.podobny problem wina.leżała w kablach od czujnika wału dwa kable nie miały Izolacji i pod wpływem drgań silnika robiły zwarte i auto gasło po naprawie izolacji problem ustał wiec jeżeli jest problem.z gasnieciem i szarpaniem.radził bym od sprawdzenia czujnika i wiązki

Offline

 
Chrysler Stratus Klub Polska

www.stratus-klub.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl