Stratus Klub Polska

Klub użytkowników Chrysler Stratus.

Ogłoszenie



Zostały dodane dwa nowe fora: "Rabat" oraz "Zamienniki" - zachęcamy do odwiedzin!

#1 2012-08-12 20:02:02

cent

New babe on board

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 3
Punktów :   

silnik

mam pytanko do posiadaczy stratusuw jakiej firmy były montowane silniki  ?? w startusach cabrio 97r a 2000r 2,0 L bo z tego co wiem to stratusy 2,5 l maja silniki mitsubishi

Offline

 

#2 2012-08-12 21:00:28

 CZORNY

New babe on board

Skąd: CK
Zarejestrowany: 2012-05-19
Posty: 74
Punktów :   
Czym jeździsz ?: STRATUS
Staż w amerykanach:: BYŁO JUŻ PARĘ:)
Dream Car ?: CAMARO SS :)

Re: silnik

Ja tez od niedawna mam stratusa kolego...i tez mialem dylemat z jakim silnikiem wybrac...wybralem 2.0 na jednym walku...te silniki sa bardzo wytrzymale z tego co mi wiadomo...kolega ma neona z tym motorkiem kreci go do bulu a on ciagle lata... pol polski nim przejechalismy...a on nawet nie jeknal... dlatego ja moge Ci polecic ten silnik...moze troche malo mocy bo 133kuce...ale ladnie sie kreca...2.5 v6 pieknie brzmi mocy troche wiecej... ale duzo na temat tych silnikow nie wiem...ale ogolnie piekne auto za mala kase... idziesz w dobrym kierunku kolego...

Offline

 

#3 2012-08-12 22:33:33

cent

New babe on board

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: silnik

dzieki wielkie to zaczynam sie rozgladac za 2.0 L ;] a tak przy okazi ma stratus jakies słabe punkty na kture warto zwrucic uwage przy zakupie i jak wyglada sprawa z czesciami sa ogulno dostepne czy trzeba sie nameczyc zeby dostac  bo wiesz szczerze pękam troche miałem kilka aut ale to były popularne modele gdzie nawet sasiad z góry mógł mi doradzic a tu jestem kompletnie zielony typowy swieżak z góry dzieki za poswiecony mi czas

Offline

 

#4 2012-08-12 22:48:57

 CZORNY

New babe on board

Skąd: CK
Zarejestrowany: 2012-05-19
Posty: 74
Punktów :   
Czym jeździsz ?: STRATUS
Staż w amerykanach:: BYŁO JUŻ PARĘ:)
Dream Car ?: CAMARO SS :)

Re: silnik

Z czesciami niema zadnych problemow...ja kupowalem w zwyklej hurtowni czesci bez problemu...i tak serio sa w smiesznych pieniadzach ...to sa dobre auta...jesli trafisz dobra sztuke odwdzieczy Ci sie spalanie 10l gazu miasto benzyny zalezy od stylu jazdy...ale na trasie spalil mi 7l jezdzi sie za darmo... co do minusow jeszcze ich nie znalazlem... auto ktore mozna pokochac:)

Offline

 
Chrysler Stratus Klub Polska

www.stratus-klub.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl